TUR TAKVİMİMİZ 0 332 512 45 80

Kurumsal Anasayfa / Kurumsal

Yörükoğulları seyahat olarak öncelikli hedefimiz her zaman yolcu memnuniyeti kazanmak ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktır.

Beyşehir-Konya arası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırmıştır.

20 yıllık tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Biz yörükoğulları aile olarak sevgi, saygı, dürüstlük ve hoşgörüyü ön planda tutarak hizmetimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Gerek hizmette gerek yolculukta sizlerin de bizi tercih etmesiyle birlikte firma olarak daima ilerleyeceğiz.

Hayal gücünüzü harekete geçirin. 

VİZYONUMUZ :

Teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışmalarımıza uygulamak, her aşamada bir seyahat acentasından daha fazlasını vaat eden, müşterimize kendini özel hissettirecek profesyonel standartlarda bir hizmet sunmak. Her aşamada evrensel, saygın, lider bir seyahat acentası olmaktır.

MİSYONUMUZ :

Genç bir girişimci ruhuna yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değerler katmak. Birlikte çalıştığımız sektör mensuplarının takdirine ve güvenine layık olmaya çalışmak. Başarı ve kalite odaklı sürekli kendini geliştiren organizasyonlarda çağdaş yaşamın koşullarını kolaylaştırmak. Bir seyahat acentasından daha fazlayız.

BİZE ULAŞIN

Bahçelievler Mh. Mevlana Cd.
Beyşehir Otogar / Konya

0 332 512 45 80

info@yorukogullariseyahat.com