TUR TAKVİMİMİZ 0 332 512 45 80

KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG Anasayfa / KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG

 

Köprülü Kanyon, Antalya’ın   Manavgat ilçesi sınırlarında Rafting yapmaya uygun bir akarsudur. Rafting sporu için son derece ideal ve bilindik bir bölgedir. Bölgeyi asıl özel kılan şey manzarayla bütünleşen muhteşem ırmaktır. Köprülü Kanyon Rafting turumuzda hem doğayı keşfedip hem de heyecanı doruklarda hissedeceğiniz maceralı bir gün geçireceksiniz.

Rafting için sabahın erken saatlerinde yolculuğumuza başlıyoruz.  Dağların eteklerinden, yemyeşil ormanların içinden geçerek Akdeniz Bölgesine doğru ilerliyoruz.

Daha sonra rafting için start verilen bölgeye ulaşıyoruz. Buradaki rehberlerimizden Rafting’ in tanıtımı, ekipman tanıtımı, ilk yardım bilgileri, kürek tutma ve çekme tekniği, bot pozisyonu, akıntı çekişlerindeki pozisyonlar, bot kaptanın komutlarına uyma bilgilerini dinliyoruz. Rehberlerimiz  tarafından son kontrollerimiz yapıldıktan sonra botlara binilir ve heyecan dolu maceralı turumuz başlar.   Start verilmesinin ardından ilk rapit’ e inilip  birinci molamız verilir.  Gizli kanyonda doğal güzelliklerin tadına varılır. Müşterilerimiz bu molada fotoğraf çektirebilir, ayrıca gizli kanyonda yüzebilir, gezebilir ve dinlenebilirler.

Su üzerinde Finish Noktasına varılır ve köprülü kanyondaki rafting turu tamamlanmış olur. Heyecanlı dakikaların sonunda Finish Noktasında yemek servisi yapılır.   Finish Noktasında dinlenme ve tur değerlendirmeleriyle birlikte köprülü kanyon rafting turumuz sona erer.
Dönüş transferleri için hazırlıklar tamamlandıktan sonra araçlara binilir. Bütün katılımcılarımız sabah alındıkları noktalara tekrar geri bırakılmasının ardından günlük köprülü kanyondaki rafting turumuz tamamlanmış olur.

Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 

 

 

 

Gezi - Tur Fotoğrafları:

BİZE ULAŞIN

Bahçelievler Mh. Mevlana Cd.
Beyşehir Otogar / Konya

0 332 512 45 80

info@yorukogullariseyahat.com