TUR TAKVİMİMİZ 0 332 512 45 80

BOLU YEDİGÖLLER – GÖLCÜK Anasayfa / BOLU YEDİGÖLLER – GÖLCÜK

Bolu Yedigöller, özellikle sonbahar aylarında kızıl yapraklarla bürünen fotoğrafları bol bol gördüğümüz en özel milli parklarımızdandır. Yedigöller bulut denizi manzarası ile renk cümbüşünü bir arada görebileceğiniz tam bir doğa cennetidir. Ve mevsimlerin geçisini en güzel fotoğraflayabileceğiniz bir mekan. İçerisindeki göllerin sessiz sakin bünyesi de ruha pozitif bir enerji yükleyen doğa güzelliklerinden… Ruhumuzu  dinlendiren bu göllerin isimleri ise; Büyük göl, Derin göl, Serin göl, İnce göl, Sazlı göl, Nazlı göl, Küçük Göl Bolu Gölcük Gölü de tabiat harikası milli parklarımızdan bir tanesi. Şimdi Bolu Yedigöller ve Gölcük Milli Parkımızı Keşif   Zamanı.

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen kalkış noktasından aldıktan sonra gece 23:00 yolculuğumuza başlıyoruz. Gidiş güzergâhındaki dinlenme tesislerimizde serbest zaman ve ihtiyaç molaları veriyoruz. Sabaha karşı aracımız hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz kahvaltı ikramlarımızdan ve verilen moladan sonra Bolu’ya yaklaşıyoruz. Sabahın ilk ışıklarıyla doğanın eşsiz yaratıcılığına ve ortaya çıkan muhteşem manzarasına şahit olmaya başlayacaksınız. Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine ulaşıyoruz.

Göller çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde,anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Doğa ile baş başa kalabileceğiniz, her köşesi ayrı bir heyecan yaratacak, Nazlı, Sazlı, Derin, Serin, Büyük, Küçük,İnce olarak isimlendirilmiş gölleri görebileceğimiz bir doğa yürüyüşüne çıkıyoruz. Birçok farklı türde ağaç ve birbirinden güzel manzaralarda fotoğraf imkanı sunan  Yedigöller gezimizde orman içi patikalardan bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurarak yapacağımız yürüyüş sonrasında Mangalda Sucuk, Köfte, barbekü, ekmek ve içecek partisi için restoranımıza geçiyoruz.

Öğle yemeklerimiz sonrası vereceğimiz serbest zamanda tertemiz havası ve kuş sesleri eşliğinde, doğanın tarifi olmayacak güzellikteki bu görsel şölenini daha fazla yaşama imkanı buluyoruz.

Yedigöller bölgesinde geçireceğimiz bu keyifli zaman sonrasında Rehberimizin belirteceği saatte aracımıza biniyoruz. Sıradaki güzergâhımız Gölcük Milli Parkı…

 

Yapay bir göl olmasına karşın Bolu ilinin belki de en fotojenik gölü Gölcük Gölü en şirin haliyle sizleri bekliyor. Her mevsim farklı güzellikte olan gölümüzde gönlünüzce Fotoğraf çekmek ve yürüyüş yapmak için verdiğimiz serbest zaman sonrası buradan ayrılıyoruz. Hiç bitmesin isteyeceğiniz bu kısa ama oldukça keyifli günün sonrasında Beyşehir’e dönüş yolculuğumuz başlıyor.

 

Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

AÇIKLAMALAR: Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası garantisi verilemez . 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasın da yatak verilmeyebilir. Mola Yerlerimiz   Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir. Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi  sebeplerden dolayı değiştirilebilir. Program zamanlamasında hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle  gerekli görüldüğü  takdirde değişiklik yapılabilir. Hava, yol şartları  ziyaret yerlerindeki yoğunluk veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda ki gezilemeyen yerlerden acentemiz  kesinlikle sorumlu değildir. Yoğunluk ve zorunlu sebepler nedeniyle hizmet  bakımından aynı olmak kaydıyla oteller veya restoranlarımız  değişiklik gösterebilir. Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal durumlarında  misafirlerimiz acentemiz tarafından bilgilendirilir.

Gruplara özel tur programları isteğe göre hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi için acentamızı arayabilirsiniz.

 

Gezi - Tur Fotoğrafları:

BİZE ULAŞIN

Bahçelievler Mh. Mevlana Cd.
Beyşehir Otogar / Konya

0 332 512 45 80

info@yorukogullariseyahat.com