TUR TAKVİMİMİZ 0 332 512 45 80

MANAVGAT- ALANYA Anasayfa / MANAVGAT- ALANYA

                                           ALANYA & MANAVGAT GÜNÜBİRLİK TUR

 Sabah saat 06:00 hareket noktalarımızdan siz değerli misafirlerimizle birlikte yola çıkıyoruz. Akseki-Alanya yol güzergahında kahvaltımızı yapıyoruz. ilk güzergahımız  Alanya aracımızla Kale’ye çıkıyoruz.  Kalenin görünmeyen (batı) tarafından Teleferik ile çıkıp yukarıdan, seyretmeye doyamayacağınız, Alanya’nın o muhteşem Kleopatra plajını ve Alanya şehir manzarasının tadını çıkarıyoruz.

Kale gezisinin ardından  Damlataş Mağarası’na geçiyoruz.. Milyonlarca sene önce meydana geldiği tahmin edilen mağaranın kireçtaşı ve mermer duvarlarındaki çatlaklar, deniz dalgalarıyla yüzey sularının aşındırması neticesinde olmuş mağaramızın ziyareti sonrasında Alanya İnce Kum Plajında denize girmek için serbest zamanımız olacak. Öğle yemeği için Manavgat’a  hareket ediyoruz. Yemekten sonra Manavgat Nehrinin serin sularında Yat Turumuz  baslıyor. Yat Gezimizden sonra Manavgat şelalesine geçiyoruz. Şehrin gürültüsünü geride bırakıp sakinlik arayanların tercih ettiği doğayla iç içe muhteşem manzaralı bir şelale Manavgat Şelale çevresinde bulunan restoranlar, kafel ve mesire alanları size manzaranın ve ortamın keyfini çıkarmak için olanak sağlıyor. Ayrıca Manavgat Nehrinin debisinin yüksek olmasından dolayı rafting yapılabiliyor. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 70’e herkesin katılabileceği Rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında yapabilirsiniz. ve arazide araçla safari ‘deyapma imkanı buluyorsunuz. Eğlenceli Bir günümüzün ardından geri dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz.

 

Bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

 

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

AÇIKLAMALAR: Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası garantisi verilemez . 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasın da yatak verilmeyebilir. Mola Yerlerimiz   Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir. Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi  sebeplerden dolayı değiştirilebilir. Program zamanlamasında hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle  gerekli görüldüğü  takdirde değişiklik yapılabilir. Hava, yol şartları  ziyaret yerlerindeki yoğunluk veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda ki gezilemeyen yerlerden acentemiz  kesinlikle sorumlu değildir. Yoğunluk ve zorunlu sebepler nedeniyle hizmet  bakımından aynı olmak kaydıyla oteller veya restoranlarımız  değişiklik gösterebilir. Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal durumlarında  misafirlerimiz acentemiz tarafından bilgilendirilir.

Gruplara özel tur programları isteğe göre hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi için acentamızı arayabilirsiniz.

Gezi - Tur Fotoğrafları:

BİZE ULAŞIN

Bahçelievler Mh. Mevlana Cd.
Beyşehir Otogar / Konya

0 332 512 45 80

info@yorukogullariseyahat.com